top of page

Avukat Feyza BALCIOĞLU

    FYZ Balcıoğlu Hukuk Danışmanlık Bürosu, sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle yerli ve yabancı şirketlere, kurumlara ve bireylere birçok alanda hukuki hizmet sunmakta olan Türkiye’nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir. Kurucusu Feyza Balcıoğlu eğitim hayatı boyunca derece öğrencisi sıfatına haiz olmuş olup hukukun dinamikliğini sürekli takip ederek yeni mevzuatların sıkı takipçisidir. Kurucu avukatın plaketleri, madalyonları ve çok fazla sayıda başarı belgeleri bulunmakla birlikte İstanbul Barosunda da Kadın Hakları ve Çocuk Hakları merkez komisyonlarında aktif faaliyet göstermektedir. FYZ Balcıoğlu Hukuk Danışmanlık Bürosu bünyesinde faaliyet gösteren avukatların ve danışmanların her biri kendi alanlarında uzman ve müvekkillerin problemlerini profesyonel çözümlere kavuşturan yetkinliğe sahiptir. Titiz ve hızlı hukuku süreç yönetimi, müvekkil önceliğini benimseyen anlayışı ve sürekli kendini yenileyen yapısı ile hukuki süreçlerde daima hizmet vermektedir.

 

Hizmetler: Ticaret Hukuku’nun tüm alanları, Aile Hukuku, Miras Hukuku, İş Hukuku, Yabancılar Hukuku, Borçlar Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sigorta Hukuku, Sağlık Hukuku, İnsan Hakları, İcra İflas Hukuku, Bilişim Hukuku, Kira Hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku, Trafik Hukuku, Vergi Hukuku 

  • Whatsapp
PuanlaPuanla

Bağlantılar

Osmaniye Mh. İncirli Çıkmazı Sk. Baltıközen Apt. No:3 K:2 D:12 Bakırköy/İSTANBUL (Bakırköy Adliyesi Ana Binasının Karşı Sokağı) 

bottom of page